Jodo ir bromo jonai rezorbuojasi pro nepažeistą odą į vidinę organizmo terpę, lėtina kremzlinio audinio degeneracijos procesus, mažina uždegimą. Jodo ir bromo vonios pasižymi bendru teigiamu poveikiu, gerina širdies vainikinę ir smegenų kraujotaką, reguliuoja kraujospūdį (gerai mažina padidintą diastolinį kraujo spaudimą), gerina lipidų - cholesterolio med˛iagų apykaitą,  pasižymi priešuždegiminiu ir skausmą mažinančiu poveikiu. Taikoma atramos judėjimo, kraujotakos, centrinės nervų sistemos ligoms, endokrininės sistemos susirgimams ir odos ligoms gydyti. Procedūra turi stiprų raminantį poveikį.
Konsultacijos metu klientas su specialisto pagalba gali iš šalies pažvelgti į savo sunkumus, susijusius su santykiais, sveikata, darbu ir kitais kasdieniais rūpesčiais. Psichologas padeda klientui suvokti savo jausmų priežastis, lengviau priimti dėl to kylančias emocijas, gauti palaikymą ir kartu ieškoti sprendimų.
Kineziterapeutas konsultuoja žmones, kuriuos vargina netaisyklinga laikysena; stuburo degeneracinės ligos (tarpslankstelinė išvarža, osteochondrozė, radikulopatija); nugaros, juosmens, pečių, kaklo skausmai; raumenų ligos, tokios kaip raumenų distrofija, miopatija, o taip pat esant raumenų patempimams ar skausmams; turintiems neurologinių sutrikimų, tokių kaip poinsultinės būsenos;  po traumų - kaip greičiau atstatyti prarastas funkcijas ir atgauti  savarankiškumą;  konsultuoja klientus, vykdančius reabilitacijos programą namuose po įvairių ligų ar traumų.
Anamnezės surinkimas, diagnozės patikslinimas, nustatymas. Papildomų laboratorinių tyrimų, diagnostinių priemonių paskyrimas, ligos problemos  sprendimas -rekomenduojamas konservatyvus arba operacinis gydymas, kitų specialistų konsultacijos. Recepto išrašymas. Ortopedas traumatologas konsultuoja dėl ūmių raumenų ar skeleto traumų ir jų pasekmių. Teikia konsultacijas ir taiko konservatyvų gydymą dėl įvairių įgimtų ar įgytų ligų, įsisenėjusių sužalojimų, galūnių deformacijų, skausmų, tinimų, traumų ir kitų degeneracinių ligų.
Konsultacija vieno mėnesio laikotarpiu dėl tos pačios ligos.
Gydomąjį procedūros efektą lemia šiluminis, mechaninis, hidrostatinis ir cheminis veiksniai. Procedūra sukelia viso organizmo reakciją. Šių dirgiklių poveikis – aktyvesnė reguliacinė centrinės nervų sistemos funkcija, geresnė arterinė ir veninė kraujotaka, atpalaiduoti raumenis. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas, stiprėja imunitetas. Procedūra ramina, mažina nuovargį, įtampą, gerina nuotaiką. Taikoma esant stuburo ir sąnarių sistemos pažeidimams, sergant kai kuriomis kraujotakos sistemos ligomis, lėtinėmis virškinimo sistemos ir kt. ligomis, taip pat  profilaktiškai, esant nuovargiui, stresui.
 Moterims     Vyrams    
Galimybė kompleksiškai įvertinti organizmo medžiagų apykaitos, kvėpavimo, širdies, kraujagyslių, psichosomatinės ir raumenų sistemų atsaką į fizinį krūvį. Tai visiškai objektyvus, išsamus žmogaus fizinės būklės įvertinimas. Tyrimo metu minamas dviratis, apkrova nuolat didinama.

Organizmo ramybės metabolizmas arba pagrindinė energijos apykaita – tai energijos eikvojimas gyvybinėms organizmo funkcijoms palaikyti ramybės būsenoje. Pagrindinė energijos apykaita priklauso nuo amžiaus, lyties, kūno kompozicijos, nuo raumenų ir riebalinės kūno masės bei hormoninės reguliacijos. Ji matuojama pagal deguonies suvartojimą ir CO2 išskyrimą ramybės sąlygomis ir parodo, kiek kcal per parą organizmas suvartoja gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Bazinės medžiagų apykaitos matavimas svarbus asmenims, turintiems padidintą ar sumažintą kūno masę, norintiems keisti mitybos įpročius, o taip pat sportininkams ir sveikiems asmenims.

Problemos nustatymas, gydymo aptarimas ir gydomųjų pratimų komplekso sudarymas su vienu iš UPA kineziterapeutų.
Jūros dumbliuose yra  A, B1, B2, B12, C, D, E, H vitaminų, mikroelementų (ypač jodo), lipidų, aminorūgščių. Procedūros metu dirginami odos receptoriai, gerėja odos ir vidaus organų kraujotaka, aktyvėja medžiagų apykaita. Procedūros su jūros dumbliais taikomos gydant įvairias kaulų ir raumenų sistemos ligas, širdies ir kraujagyslių susirgimus, periferinės nervų sistemos susirgimus, odos ligas, hipotireozę, nutukimą.
 Vyrams     Su nuolaida     Vaikams    
Terpentinas – galingas cheminis dirgiklis, iššaukiantis refleksinius pokyčius fiziologinėse organizmo sistemose, gerinantis mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą. Terpentino emulsija dirgina centrinę nervų sistemą, gerina periferinę kraujotaką, skatina vidaus organų veiklą, slopina uždegimą. Skiriama sergant lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis, periferinių arterijų ateroskleroze, uždegiminėms ir degeneracinėms stuburo ir sąnarių ligomis.  Dėl intensyvaus vonios poveikio gali padidėti kraujospūdis.
 Moterims     Su nuolaida     Vaikams    
Povandeninis masažas atliekamas stipria vandens srove gulint specialioje vonioje. Šiltame vandenyje geriau atsipalaiduoja raumenys, audiniai. Visa tai mažina raumenų įsitempimą masažo metu ir didina jo veiksmingumą. Procedūra gerina kraujotaką, poodinių audinių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą, didina sąnarių lankstumą, judesiai atliekami laisviau, lengviau, greičiau atkuriamos prarastos funkcijos. Povandeninis masažas naudojamas sąnarių ir stuburo, periferinės nervų sistemos, virškinamojo trakto ir medžiagų apykaitos ligoms gydyti, traumų pasekmėms mažinti.
 Moterims     Vyrams     Masažai     Vandens procedūros    

Dažnai jaučiate kojų nuovargį ir sunkumą? Jos dažnai patinsta?

Kojos pavargsta dėl daugelio priežasčių - plokščiapėdystės, antsvorio, kojų raumenų pertempimo, judėjimo stokos, ilgo stovimo arba nuolatinio sėdimo darbo, netinkamų drabužių ir avalynės. Kaip padėti savo kojoms? Vonelė kojoms gerina limfos tekėjimą, intensyviai drėkina ir minkština sustorėjusią pėdų odą. Procedūros metu naudojamas aliejus skatinantis medžiagų apykaitos procesus apatinėse galūnėse. Aliejaus sudėtyje esantis šalavijas gerina kraujotaką, mažina uždegimą ir kojų prakaitavimą, dezinfekuoja. Cinamonas - sušildo šąlančias galūnes, tonizuoja kojas ir pėdas, veikia kaip antioksidantas.  Po vonelės visą dieną jausite lengvumą kojose.

Sumažinsite įtampą ir atstatysite dvasinę pusiausvyrą.

Levandų vonia pasižymi raminančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu. Ši procedūra gerina kraujotaką ir bendrą medžiagų apykaitą, didina deguonies pasisavinimą, mažina skausmą ir streso simptomus, stiprina imunitetą, maloniai atpalaiduoja ir gerina miego kokybę. Levandų aliejus yra tinkamas visų tipų odai, bet labiausiai – riebiai, nes reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, dezinfekuoja, gydo spuogus. Kvėpuojant levandų garais taip pat greičiau išgydomi kvėpavimo takų susirgimai. 

Ramunėlių švelnus vonios aliejus, specialiai pritaikytas jautriai vaikų odai, veikia antiseptiškai ir užkerta kelią uždegimui. Vonia minkština, valo ir tonizuoja odą, dezinfekuoja žaizdas, malšina skausmą, atpalaiduoja, ramina ir gerina miegą.
 Vaikams    

Kumelių pieno ir medaus ekstrakto aktyvieji ingredientai skatina greitesnę odos regeneraciją, stangrina odą ir suteikia jai skaistumo. Raminantis, priešuždegiminis ir antibakterinis kumelių pieno poveikis ypatingai veiksmingas raminant sudirgusią odą bei jos uždegimus. Vonia mažina įtampą, lepina kūną, sužadina jausmus.

Šilta, atpalaiduojanti, praturtinta miško uogų ekstraktu vonia prisotina odą įvairiais vitaminais ir mikroelementais, apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio. Piene esantys  proteinai, kolagenas, riebiosios rūgštys stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, drėkina ir maitina odą. Švelnus miško uogų aromatas ramina ir gerina nuotaiką.

Tai unikalus ir neturintis analogų, paremtas Japonų metodikomis, išpuoselėtomis per daugelį amžių, masažas.  Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, o tai pagerina gyvybinės energijos srautus (subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra). Šis veido masažas skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, šalina toksinus, veido oda tampa skaistesnė, stangresnė, mažėja raukšlės, padribę paakiai ar pagurklis, veido ovalas tampa labiau išreikštas, kontūrai aiškesni. Kobido veido masažas yra geriausia dovana, padedanti pašalinti nuovargio ir laiko žymes, atgauti fizines ir emocines jėgas.
Jodo ir bromo jonai rezorbuojasi pro nepažeistą odą į vidinę organizmo terpę, lėtina kremzlinio audinio degeneracijos procesus, mažina uždegimą. Jodo ir bromo vonios pasižymi bendru teigiamu poveikiu, gerina širdies vainikinę ir smegenų kraujotaką, reguliuoja kraujospūdį (gerai mažina padidintą diastolinį kraujo spaudimą), gerina lipidų - cholesterolio med˛iagų apykaitą,  pasižymi priešuždegiminiu ir skausmą mažinančiu poveikiu. Taikoma atramos judėjimo, kraujotakos, centrinės nervų sistemos ligoms, endokrininės sistemos susirgimams ir odos ligoms gydyti. Procedūra turi stiprų raminantį poveikį.
Ultragarso procedūra sukelia labai sudėtingus fizinius ir cheminius procesus audiniuose. Procedūra gerina kraujotaką, mažina uždegimą, skausmą, patinimą, raumenų spazmus, skatina regeneraciją, minkština ir lygina randus. Ultragarso terapija taikoma sergant degeneracinėms stuburo ir sąnarių ligomis, sulėtėjus kaulų gijimui po lūžio, esant randams, kontraktūroms,  raiščių patempimams ir uždegimams, taip pat skiriama po ginekologinių, ortopedinių operacijų.
 Moterims     Vyrams    
Fonoforezė – vaistų įvedimas ultragarso pagalba. Procedūros metu tiesiogiai veikiamas židinys arba refleksogeninė zona.
Magnetoterapija – tai metodas, kai organizmas veikiamas nuolatiniu arba kintamuoju žemo dažnio magnetiniu lauku. Magnetinis laukas slopina lėtinį skausmą ir uždegimą, plečia kraujagysles, skatina kraujotaką, gerina audinių aprūpinimą deguonimi, greitina regeneraciją ir žaizdų gijimą. Taip pat veikia kraujo krešėjimo sistemą, mažina kraujospūdį, daro teigiamą įtaką širdies darbui. Skiriama sergant įvairių organizmo sistemų ligomis.
Šios šviesos bangos apima diapazoną nuo matomos šviesos iki vos šildančios infraraudonosios šviesos spektro. Bioptrono šviesoje nėra ultravioletinių spindulių. Poliarizuota šviesa didina ląstelės membranų energetinį aktyvumą, skatina regeneracinius procesus, aktyvina deguonies pasisavinimą kūno ląstelėse. Poliarizuota nekoherentinė šviesa tiesiogiai veikia nervų galūnėles ir visą nervų sistemą. Taikoma nuovargiui šalinti, nuotaikai gerinti, taip pat odos ligoms ir pooperaciniams randams gydyti, skausmui malšinti, sergant uždegiminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis.
Fizioterapijos gydymo metodas, pagrįstas stimuliuojančiu šalčio poveikiu žmogaus kūno paviršiui. Po odos paviršiaus sudirginimo šalčiu pagerėja periferinė kraujotaka ir audinių aprūpinimas deguonimi, aktyvėja metaboliniai procesai, atsipalaiduoja raumenys. Šaltis malšina skausmą, mažina uždegimą. Taikoma skausminiam sindromui ir raumenų spazmų mažinimui po raumenų ir kaulų sistemos traumų (sumušimų, patinimų, sausgyslių, raiščių patempimų), po chirurginių intervencijų, taip pat sergant reumatoidinėmis ir neurologinėmis ligomis.
Taikant BEMER terapiją gerinama mikrocirkuliacija ir natūralūs kiekvieno organizmo savireguliacijos procesai. Pagerėjus mikrocirkuliacijai, ląstelės, audiniai ir organai geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis, o iš jų geriau pašalinami medžiagų apykaitos produktai. BEMER terapija skatina žmogaus organizme vykstančius savireguliacijos procesus, apsaugančius nuo laisvųjų radikalų, intensyvina baltymų biosintezę, teigiamai veikia imuninę sistemą. Taikoma sveikiems, bet streso veikiamiems asmenims imuniteto stiprinimui, taip lėtinių denegeracinių-uždegiminių ligų, kraujotakos sutrikimų gydymui ir žaizdų gyjimo gerinimui.
Procedūros metu pulsuojantis masažas gerina kraujotaką ir limfos cirkuliaciją, skysčių, šlakų ir toksinų šalinimą iš organizmo, mažina galūnių tinimą, gerina raumenų tonusą, stangrina odą. Kompresinė terapija yra puiki prevencinė priemonė besiskundžiantiems kojų nuovargiu, skausmu, tinimu. Taikoma įvairios kilmės limfos arba veninio nepakankamumo sukeltai limfostazei gydyti arba kaip kosmetinė priemonė kūno apimtims formuoti ir celiulitui gydyti.
 Moterims     Vyrams     Masažai     Vandens procedūros    
Procedūros metu tarp elektrodo ir odos atsiranda elektros išlydžių iškrova, kuri veikia ligonį. Odos paviršiuje atsiranda mikrosmūginės bangos, lydimos charakteringo traškesio.  Šios bangos dirgina paviršiniuose audiniuose esančius juntamųjų nervų receptorius, aktyvina odos mikrocirkuliaciją, didina odos  elastingumą. Elektros išlydžių iškrova kraujotaką gerina ne tik paviršutiniuose odos sluoksniuose, bet ir reflektoriškai susijusiuose su šiomis zonomis vidaus organuose. Be to ši iškrova sukelia mikroorganizmų dangalų destrukciją ir jų žūtį, todėl turi antiseptinį poveikį. Taikoma periferinės nervų sistemos susirgimų gydymui, vietinės kraujotakos gerinimui, odos pažeidimų gydymui, taip pat  sergant migrena, esant miego sutrikimams.

Tai elektros srovės taikymas gydymui. Gydymui taikoma elektrostimuliacija, diadinamoterapija, amplipulsterapija, interferencinės srovės. Šių procedūrų poveikį lemia impulsų amplitudė, dažnis ir trukmė, todėl vienos jų dirgina ir stimuliuoja, kitos – slopina ir nuskausmina. 

Elektrostimuliacija aktyvina audinių ir organų funkciją, gerina jų kraujotaką, treniruoja raumenis, didina jų jėgą ir ištvermę. Taikoma raumenų silpnumui gydyti, kojų kraujotakai gerinti, ir blogai gyjančių žaizdų gydymui, skausmo mažinimui.

Diadinamoterapija (Bernaro srovės) pasižymi nuskausminančiu,  mažinančiu uždegimą ir tinimą bei stimuliuojančiu poveikiu. Taikoma neuralgijų, radikulitų gydymui, periferinės kraujotakos gerinimui, po traumų.

Amplipulsterapija pasižymi stipriu nuskausminančiu poveikiu, gerina audinių kraujotaką, mažina uždegimą. Taikoma sąnarių skausmo dėl artrito ar artrozės ir osteochondrozės sukelto stuburo skausmo mažinimui.

Interferencinių srovių terapijos poveikyje gerėja giliųjų audinių medžiagų apykaita, gerėja periferinė kraujotaka, dėl ko mažėja uždegimas, skausmas. Taikoma esant stuburo, raumenų ir sąnarių skausmams. 

Procedūra taikoma tik su gydytojo paskyrimu.
Grupinės kineziterapijos tikslas – sužadinti organizmo atkuriamąsias reakcijas, nes tinkamo judesio metu išsiskirianti energija  iššaukia teigiamą organizmo reakciją. Atliekant specialius pratimus gerinama traumuoto organo funkcija, lavinami kompensaciniai mechanizmai. Kineziterapijos užsiėmimų metu lavinamos atramos, pusiausvyros funkcijos, raumenų jėga, gerinamas sąnarių paslankumas. Dirbant grupėje stiprinamas bendrumo ir pasitikėjimo jausmas, visapusiškai stiprinamas visas organizmas, lavinama statinė bei dinaminė judėjimo funkcija. Siekiant atstatyti sutrikusią funkciją ar užkirsti  kelią sutrikimui, vystoma raumenų jėga, galūnės judrumas ir lankstumas, koordinacija ir bendra organizmo ištvermė.
Grupinės kineziterapijos tikslas – sužadinti organizmo atkuriamąsias reakcijas, nes tinkamo judesio metu išsiskirianti energija iššaukia teigiamą organizmo reakciją. Atliekant specialius pratimus gerinama traumuoto organo funkcija, lavinami kompensaciniai mechanizmai. Dirbant grupėje vystomas bendrumo ir pasitikėjimo jausmas, visapusiškai stiprinamas visas organizmas, gerinamos viršutinės galūnės judesio amplitudės. Siekiant atstatyti sutrikusią funkciją ar užkirsti kelią sutrikimui, vystoma raumenų jėga, galūnės judrumas ir lankstumas, koordinacija ir bendra organizmo ištvermė.
Grupinė kineziterapija – tai organizuota judėjimo forma, o fizinis krūvis yra stipriausias fiziologinis dirgiklis, nuo kurio suintensyvėja širdies darbas ir didėja deguonies poreikis. Fizinio krūvio metu dėl nervinio ir humoralinio poveikio mažėja vainikinių kraujagyslių tonusas ir aktyvėja vainikinė kraujotaka, taip pat gerėja širdies raumens medžiagų apykaita. Maisto medžiagos įsisavinamos ekonomiškiau, jų daugiau susikaupia širdies raumenyje. Fizinis aktyvumas mažina nervinę įtampą, tromboembolijų, hipostazinės pneumonijos ir žarnyno atonijos pavojų, širdies ir kraujagyslių sistemos jautrumą ortostatiniams poveikiams. Pacientas mokomas atpalaiduoti raumenis, diafragminio kvėpavimo pratimų, dozuoto fizinio krūvio pagrindų. Grupinės kineziterapijos tikslai yra kraujotakos, kvėpavimo sistemos, širdies funkcijos adaptacija fiziniams krūviams.
Grupinių užsiėmimų tikslas sumažinti nugaros skausmus, sustiprinti raumenis užtikrinančius taisyklingą laikyseną, padidinti bendrą fizinį aktyvumą, bei pagerinti eiseną. Užsiėmimų metu atliekami raumenų stiprinimo ir tempimo pratimai, užtikrinantys stuburo stabilumą, gerinantys jo adaptaciją krūviui. Mankštos komplekse gausu tiek ir profilaktinės fizinės veiklos, tiek ir veiklos, gerinančios stuburo būklę esant degeneraciniams pakitimams, bei sergant ortopedinėmis ir periferinės nervų sistemos ligomis. Kineziterapijos užsiėmimų metu lavinama bendroji organizmo ištvermė, pusiausvyra ir koordinacija , mažinamas raumenų hipertonusas, stiprinamas raumenų korsetas.
Rytinė mankšta – tai grupinis užsiėmimas, skirtas lengvai tonizuoti organizmą. Mankštos tikslas yra sužadinti sąnarių mobilumą, sausgyslių ir raiščių elastingumą, didinti raumenų tonusą, taip pat aktyvinti kvėpavimo funkciją, širdies ir kraujagyslių sistemą. Pratimai normalizuoja kraujospūdį, organizmas parengiamas fiziniams ir psichiniams krūviams. Rytinės mankštos pratimai atliekami ne anksčiau kaip praėjus 15 minučių nuo pabudimo, tempas yra lėtas, o mankštinantis reikia atkreipti dėmesį ne tik į fizinius pojūčius, bet ir pasiekti dvasinę darną, psichologinį balansą, pajusti ramybę.
Saugi dozuoto fizinio aktyvumo forma – šiaurietiškas ėjimas – padeda greičiau adaptuoti organizmą krūviui. Šios fizinės veiklos metu mažiau, nei įprasto ėjimo metu, apkraunami sąnariai, didinamas plaučių tūris, gerinamas širdies darbas, reguliuojamas kraujospūdis. Reguliariai vaikščiojant šiuo būdu gerinama laikysena, stiprinami raumenys, raiščiai ir kaulai, mažinamas riebalinio audinio sluoksnis. Ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis gerina koordinaciją, stiprina imuninę sistemą, mažina streso poveikį organizmui. Ši fizinio aktyvumo forma tinka ir jaunam, ir senjorui.
Individuali kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkamas, individualiai parinktas kūno judesys padeda atnaujinti, gerinti bei palaikyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių, ir kitų sistemų funkcinę būklę. Tinkamos judesio amplitudės ir pratimų atlikimo tempas normalizuoja raumenų tonusą, gerina sąnarių paslankumą, sausgyslių ir raiščių tamprumą, koordinaciją. Sistemingi individualūs kineziterapijos užsiėmimai mažina skausmą, gerina adaptacines organizmo savybes, normalizuoja medžiagų apykaitą, padeda sugrąžinti sumažėjusias potraumines ar pooperacines judesių amplitudes ir funkcijas. Procedūrose gali būti naudojama šiuolaikiška Dr. Wolff nugaros ir sąnarių lankstumo treniravimo sistema „Get Flexible“. Taikant šią sistemą treniruojami ir tempiami pilvo raumenų grandinės ir kojų lenkėjų raumenys. Pagal poreikį naudojama RED CORD terapinė įranga, grindžiama viso kūno ar atskirų kūno dalių kybojimo koncepcija, leidžianti ištirti raumenų jėgos silpnąsias puses ir padedanti atlikti sąnarių judesio amplitudės didinimo ar raumenų treniravimo pratimus.
Ergoterapija – tai aktyvus kineziterapijos metodas, kai sergantysis gydomas darbine veikla. Ergoterapijos tikslas – palengvinti ligonio fizinių, protinių, socialinių ir profesinių gebėjimų atkūrimą. Ji parenkama priklausomai nuo ligos pobūdžio, fizinės ir psichinės ligonio būklės. Procedūra stimuliuoja fiziologinius procesus, gerina audinių trofiką ir įvairių organizmo sistemų ir organų funkciją, lavina judėjimo įgūdžius ir valią, pratina koncentruoti dėmesį, didina bendrą organizmo tonusą, pasitikėjimą savo jėgomis.
Pirmiausia kombinuotos gydomosios procedūros metu kineziterapeutas atlieka klasikinį gydomąjį masažą. Šio masažo paskirtis – atkurti ir normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas, gerinti trofinius procesus odoje, aktyvinti medžiagų apytaką, didinti raumenų elastingumą, gebėjimą greičiau susitraukti ir atsipalaiduoti, didina jų darbingumą, mažina trigerinių takų skausmingumą. Atliekant šį masažą randai tampa minkštesni (jeigu jų yra), išnyksta audinių suaugimo vietos, stiprėja sąnario kapsulės mityba, didėja sąnario mobilumas, ištempiamos fascijos. Antroje procedūros dalyje, kai paciento kūnas paruoštas tolimesniam darbui, kineziterapeutas atlieka sąnarių, raiščių ar nervų mobilizacijas, toliau veikia fascijas ir trigerinius takus. Kineziterapeutui prižiūrint pacientas aktyviai atlieka specialius raumenų stiprinimo, tempimo ir sutrikusią funkciją atkuriančius pratimus. Po gydomojo masažo paruoštas kūnas daug geriau toleruoja fizinį krūvį, aktyviau vyksta regeneraciniai procesai.
Tai gydomoji gimnastika vandenyje sujungianti du natūralius biologinius veiksnius: vandenį ir judėjimą. Atliekant specialius individualizuotus pratimus komfortiškos temperatūros vandenyje gerėja kraujotaka, mažėja raumenų tonusas ir skausmas. Dėl mechaninio vandens spaudimo mažėja kūno svorio poveikis sąnariams, lėtėja kaulų tankio mažėjimo greitis, stimuliuojama endokrininė sistema. Biologinis poveikis mažina raumenų tonusą, maloni šilta aplinka suteikia lengvumo, laisvumo, pasitikėjimo savo jėgomis jausmą, tikėjimą pasveikti. Kompleksinis vandens ir kineziterapijos poveikis naudingas sergant degeneracinėmis, uždegiminėmis stuburo ir sąnarių ligomis, esant potrauminiams sindromams.
 Besilaukiančioms    
Tai labai maloni ir efektyvi atsipalaidavimo bei senėjimo profilaktika. Masažas mažina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, atgaivina veido odą, didina jos tonusą, lygina tiek senatvines, tiek mimikos raukšleles, mažina nuovargio žymes,  gerina bendrą emocinę ir fizinę savijautą, aktyvina energetinius taškus.  Po šio veido masažo jausitės pailsėję ir puikuositės švytinčia veido oda.

Skoliozė yra kompleksinis procesas stuburo deformacijos, įtraukiant morfologinius pakitimus. Skoliozė yra terminas apibūdinantis šoninę stuburo kreivę. 80 procentų skoliozės atvejų yra idiopatinės kilmės, didžiausios deformacijos pasitaiko paauglystėje. Trijų dimensijų terapija susideda iš pozicionavimo, ortopedinio kvėpavimo ir pritaikytų pratimų esant tam tikram skoliozės iškrypimui. Į terapijos procedūrą, prašome, atsinešti rentgeno nuotrauką.

Gydomasis purvas gerina audinių ir organų kraujotaką, skatina vidaus sekrecijos liaukų veiklą ir med˛iagų apykaitos procesus, mažina sąnarių, raiščių, nugaros, stuburo skausmus, pasižymi uždegimą ir skausmą slopinančiu poveikiu. Net ir vietinės purvo aplikacijos (kompresai) turi stiprų poveikį visam organizmui, sukelia jame sudėtingą reguliacinių sistemų atsaką ir taip gerina jo atsparumą, aktyvina savisveikos procesus. Gydomųjų  durpių kompresai naudingi gydant lėtines sąnarių, ginekologines, urologines, periferinės nervų sistemos ir kitas ligas.
Parafinas gerai sulaiko šilumą, negaruoja, greitai stingsta, aplikacijos vietoje sudaro šilumai nepralaidžią plėvelę. Parafino šiluma perduodama į audinius, pakyla odos temperatūra, stiprėja vietinė kraujotaka, audinių aprūpinimas deguonimi ir medžiagų apykaita juose, atsipalaiduoja raumenys, mažėja skausmas, gerėja sąnarių lankstumas, oda tampa drėgnesnė, švelnesnė, elastingesnė. Taikoma smulkiųjų sąnarių skausmui ir uždegimui mažinti, periferinės kraujotakos ir odos būklei gerinti.
Sapropelinis purvas – tai gėlo vandens ežeruose susiformavęs dumblas. Jame yra daug įvairių mikroelementų (geležies, mangano, cinko, vario, chromo, kobalto ir kt.), vitaminų, aminorūgščių ir kitokių biologiškai aktyvių medžiagų. Sapropelio purvas normalizuoja įvairias patologiškai pakitusias organizmo funkcijas: gerina audinių ir organų kraujotaką, medžiagų apykaitą, organizmo atsparumą,  malšina skausmą, stimuliuoja uždegiminių židinių rezorbciją ir  vidaus sekrecijos liaukų veiklą. Maža to, jis drėkina odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir senėjimo. Rekomenduojamas  gydant judamojo ir atramos aparato (sąnarių, stuburo, raumenų, raiščių) pažeidimus ir susirgimus, virškinimo trakto, odos, ginekologines, urologines ir periferinės nervų sistemos ligas.
Imbierų eterinis aliejus išgaunamas hidrodistiliacijos būdu iš vaistinių augalų - imbierų šaknų ir šakniastiebių. Tai puikus afrodiziakas, pasižymintis skausmą malšinančiomis ir uždegimą mažinančiomis savybėmis. Imbierų aliejus turi ir šildančių savybių, todėl labai efektyviai mažina spazmus, gerina virškinimą bei medžiagų apykaitą. Šis eterinis aliejus stiprina imuninę sistemą ir palengvina reabilitacinį laikotarpį po ligų, įvairių traumų, operacijų.
Citrinų žievelių eterinis aliejus plačiai naudojamas celiulitui gydyti, nes gerai stimuliuoja kraujotaką ir limfos cirkuliaciją, skysčių, šlakų ir toksinų šalinimą iš organizmo, kolageno gamybą odoje.  Procedūra mažina „apelsino žievelės“ efektą, stangrina ir drėkina odą, padeda koreguoti kūno formas.
Aerozolių terapijos procedūra veikia bendrai ir vietiškai. Inhaliacijų poveikis – gerėja ir net normalizuojasi virpamojo epitelio apsauginė funkcija, slopinamos uždegiminės bei alerginės audinių reakcijos, gerėja bronchiolių lygiųjų raumenų tonusas ir stiprėja išorinis kvėpavimas. Maža to, pastebėtas teigiamas poveikis centrinės nervų sistemos bei širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai. Taikoma kvėpavimo takų uždegimams gydyti, taip pat sergant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.
 Moterims     Vyrams    
Pušų ekstraktas pasižymi antiseptinėmis savybėmis, o levandų aliejus ramina sudirgintą gleivinę, malšina kosulį. Taikomas ūmių katarinių viršutinių kvėpavimo takų uždegimams gydyti.

Haloterapija - itin veiksmingas kvėpavimo takų, odos ir alerginių ligų gydymo, profilaktikos ir reabilitacijos metodas. Pagrindinis haloterapijos metodo veiksnys – sausas aukšto dispersiškumo natrio chlorido aerozolis, pasižymintis broncholitiniu, mukolitiniu (sekreciją bronchuose skatinančiu), priešuždegiminiu poveikiu ir turintis baktericidinį poveikį kvėpavimo takams. Po haloterapijos procedūrų gerėja bronchų drenažas,palengvėja atsikosėjimas, mažėja sausas kosulys ir dusulys, stiprėja organizmo imunitetas. Šios procedūros ramina nervų sistemą ir tinka skydliaukės ligų profilaktikai, nes druskingoje aplinkoje gausu jodo.
Bičių žiedadulkių ekstraktas – biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis, turintis daugiau kaip 250 sudėtinių dalių - baltymai, aminorūgštys, vitaminai, fermentai, augaliniai riebalai, fitohormonai, organinės rūgštys. Žiedadulkėse yra mikro ir makro elementų, kurie gerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, reguliuoja medžiagų apykaitą, atpalaiduoja kraujagyslių spazmus, padeda kovoti su mažakraujystė. Sudėtyje yra lipidai, iš kurių susidaro vitaminas D,  karotinoidai, kurie virsta regėjimą gerinančiu vitaminu A, o taip pat vitaminas C ir rutinas, didinantys viso organizmo kraujagyslių, o ypač kapiliarų atsparumą. Propolis su žiedadulkių ekstraktu veikia kaip antiseptikas, ramina sudirgusią ir skaudančią gerklę bei burnos gleivinę, slopina uždegimą, mažina skausmą bei stimuliuoja audinių regeneraciją. Šią inhaliaciją rekomenduojama gydant įvairios kilmės kvėpavimo takų ir plaučių ligas.
Propolis yra biologiškai aktyvus produktas. Jame gausu vitaminų, mikroelementų, svarbiausių aminorūgčių, fermentų ir mineralinių medžiagų. Propolis  pasižymi skausmą malšinančiu, priešuždegiminiu, antioksidaciniu, imunitetą stiprinančiu, dezinfekuojančiu poveikiu. Naikindamas bakterijas ir virusus jis mažina uždegimą, slopina gerklės skausmą, padeda esant kvėpavimo takų infekcijoms, peršalimui, dezinfekuoja burnos gleivinę, skatina audinių regeneraciją, spartina burnos išopėjimų ir parodontozės gijimą. Taikomas sergant uždegiminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis, taip pat burnos gleivinės būklei gerinti.
Gydomasis masažas taikomas įvairioms ligoms gydyti ir pažeistoms organizmo funkcijoms atstatyti. Masažas gerina kraujotaką, limfos apytaką ir mikrocirkuliaciją, atpalaiduoja raumenis, padeda mažinti skausmą ir uždegimą, išvengti kontraktūrų, didina sąnarių ir stuburo paslankumą, stimuliuoja medžiagų apykaitą, stangrina odą, mažindamas poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekį, padeda atstatyti sutrikusias funkcijas ir darbingumą.
 Moterims     Vyrams     Su nuolaida     Masažai    
Tai toks masažas, kai tam tikra tvarka masažuojamas visas kūnas. Šis individualiai pritaikomas masažas gerina kraujotaką, raiščių elastingumą ir sąnarių lankstumą,  mažina spazmus ir skausmus,  reguliuoja  įvairias organizmo funkcijas, stimuliuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą ir regeneracinius procesus, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas.
Pirmiausia kombinuotos gydomosios procedūros metu kineziterapeutas atlieka klasikinį gydomąjį masažą. Šio masažo paskirtis – atkurti ir normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas, gerinti trofinius procesus odoje, aktyvinti medžiagų apytaką, didinti raumenų elastingumą, gebėjimą greičiau susitraukti ir atsipalaiduoti, didina jų darbingumą, mažina trigerinių takų skausmingumą. Atliekant šį masažą randai tampa minkštesni (jeigu jų yra), išnyksta audinių suaugimo vietos, stiprėja sąnario kapsulės mityba, didėja sąnario mobilumas, ištempiamos fascijos. Antroje procedūros dalyje, kai paciento kūnas paruoštas tolimesniam darbui, kineziterapeutas atlieka sąnarių, raiščių ar nervų mobilizacijas, toliau veikia fascijas ir trigerinius takus. Kineziterapeutui prižiūrint pacientas aktyviai atlieka specialius raumenų stiprinimo, tempimo ir sutrikusią funkciją atkuriančius pratimus. Po gydomojo masažo paruoštas kūnas daug geriau toleruoja fizinį krūvį, aktyviau vyksta regeneraciniai procesai.
Pasinerkite į nepakartojamą kvapų pasaulį, padovanokite savo kūnui ir sielai nuotaiką, poilsį, pojūtį, kuris lydės jus visą dieną. Įspūdingas aromaterapinis masažas sugrąžins prarastas jėgas, suteiks naują tikėjimą ir viltį, o specialiai parinkti aromaterapiniai aliejai, veikiant per kvėpavimo takus ir odą, padės pasiekti norimą procedūros rezultatą bei maksimalų kūną atpalaiduojantį efektą.
tai kūno ir dvasios gydymas, teigiamai veikiantis daugiausia nervų sistemą, nuotaiką ir sveikatą. Šis masažas sumažina  psichoemocinę įtampą ir padidina organizmo atsparumą stresams, atpalaiduoja įtemptus raumenis, malšina skausmus, šalina nemigą, efektyviai pašalina nuovargį ir nuteikia pilnavertei, aktyviai protinei ir fizinei veiklai.  Rekomenduojamas esant nuovargio sindromui, miego sutrikimams, nervų ir širdies kraujagyslių sistemų susirgimams.
Masažas skirtas celiulito gydymui. Celiulitas – tai specifinis riebalinio audinio pokytis, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda smulkių kauburėlių, primenančių apelsino žievelę.  Sukurta daugybė būdų, padedančių atsikratyti šio kosmetinio trūkumo. Vienas iš jų – masažas. Masažas gerina kraujotaką ir limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje, aktyvina medžiagų apykaitą, greitina lipolizės procesus, poodiniame riebaliniame sluoksnyje mažina susikaupusių toksinų ir vandens kiekis. Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, geriau maitinami gilieji odos sluoksniai, todėl oda tampa lygesnė ir minkštesnė.

Tai profilaktinis - gydomasis veido, kaklo ir dekolte zonos masažas. Judesių įvairovė leidžia padaryti kiekvieną masažą maksimaliai efektyvų, išspręsti bet kurias problemas: nuo kuperozės iki veido ovalo formavimo. Masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, stabdo naujų raukšlių susidarymą bei sumažina jau esančias raukšles, didina raumenų tonusą, gerina kraujotaką ir odos elastingumą, mažina patinimus, ramina ir nuima nuovargį. 

Tai labai veiksminga ir maloni senėjimo prevencijos procedūra.

Masažas skirtas šalinti įtampą, emocinio ir psichinio pobūdžio stresą ir jo sukeltas pasekmes: chronišką nuovargį, apatiją, miego sutrikimus, dirglumą. Šis masažas pagrįstas ištisinės linijos struktūra - visi judesiai panašūs ir atliekami tuo pačiu ritmu. Būtent nestiprūs, monotoniški, lėti judesiai maksimaliai atpalaiduoja, gerina funkcinę ir psichoemocinę žmogaus būseną. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai), turintys antistresinį poveikį.

Po šio masažo  žmogus jaučiasi atsipalaidavęs ir laimingas.

Tai kompleksiškas, atkuriantis emocinę ir fizinę pusiausvyrą masažas, stiprinantis bendrą organizmo energetinį lauką. Atliekamas naudojant vulkaninės kilmės bazaltinius akmenis. Šie akmenys ypač ilgai išsaugo šilumą, kuri giliai įsiskverbia į kūną ir subalansuoja organizmo energijos srautus.

Bazaltinių akmenų šiluma ir švelnios masažuotojo rankos atpalaiduoja raumenis,  mažina skausmą, gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, stiprina imuninę sistemą, didina organizmo atsparumą ligoms, lengvina streso pojūčius, sugrąžina ramybės jausmą, padeda atstatyti kūno ir sielos harmoniją.

Rekomenduojamas esant kraujotakos ir raumenų tonuso sutrikimams, nugaros ir kaklo skausmams, sąnarių susirgimams, fizinei ir emocinei įtampai, šalčio pojūčiui galūnėse, depresijai, nuovargiui, stresui mažinti.

Šis ypatingas  masažas – tai procedūra Jūsų kūnui, protui ir sielai.

Tai aktyvus daugiafunkcinis masažas, kurio pagrindinis tikslas gerinti limfos nutekėjimą į limfmazgius. Masažas šalina skysčių perteklius, mažina patinimus, gerina kraujotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą ir bendrą savijautą, reguliuoja kraujo spaudimą, stiprina imunitetą ir valo organizme susikaupusius toksinus, pagreitina lieknėjimo procesą, stangrina odą. Toks kompleksinis masažo poveikis suteikia organizmui energijos ir žvalumo, padeda  mažinti probleminių vietų apimtis, atsikratyti celiulito ir puoselėti kūno grožį.
Tai puiki priemonė stuburo, sąnarių ir plaučių ligų gydymui.  Medus ir jo produktai (pikis, žiedadulkės ir kt.)  slopina uždegimą, malšina skausmą, gerina audinių bei vidaus organų aprūpinimą deguonimi, palaiko raumenų tonusą, skatina audinių regeneraciją ir stimuliuoja imuninę sistemą, absorbuoja nuo odos paviršiaus toksinus ir pašalina juos iš organizmo, gerina odos būklę.   Po masažo pagerėja kraujotaka, sumažėja bronchų spazmai, kvėpavimas tampa gilesnis, ramesnis, lėtesnis.  Masažas šalina nuovargį ir atpalaiduoja.
Gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, normalizuoja kraujospūdį, ramina nervinę sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių-kaklo srityje, galvos svaigimą, atstato darbingumą, gerina savijautą, stiprina fizinę bei emocinę sveikatą. Masažas rekomenduojamas esant hipertoninei ligai, stuburo kaklinės ir krūtininių dalių radikulitui bei osteochondrozei, rankų skausmams, kreivakaklystei, peties sąnario uždegimams, depresijai, profilaktiškai žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą.
Tai ritmingi spaudimo judesiai, sąnarių atstatymas, kūno tempimas ir lankstymas įvairiomis pozomis. Masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant aliejaus. Masažuotojas rankų delnais, alkūnėmis, keliais, pėdomis ir viso kūno jėga atlieka raumenis atpalaiduojančius bei raiščius stiprinančius pratimus, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Masažas gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną, mažina skausmus, raumenų tempimus, psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina neigiamą energiją ir subalansuoja emocinę būklę.
Tai gydomasis masažas gerinantis limfines sistemos tonusą ir jos vazomotorines funkcijas, medžiagų apykaitą ir kraujotaką; pagreitinantis  limfos tekėjimą; mažinantis  limfos sąstovį audiniuose, kojų ir rankų patinimą bei nuovargį.  Masažas veiksmingas atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų. Tai puiki ir prevencinė priemonė, turintiems nusiskundimų dėl kraujotakos ir limfotakos sutrikimų (lėtinio kojų nuovargio, skausmo, patinimų).
Skirtas jungiamajam audiniui atkurti. Masažo tikslas  – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį. Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos ir su raumenimis. Masažo metu atliekamas  giliųjų audinių masažavimas, sąnarių mankštinimas, raiščių ir sausgyslių stiprinimas. Gilus audinių masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos. Taip pat puikiai veikiama sąnarių sistema: atliekami pasyvūs judesiai, tempimo pratimai, kurie veikia ne tik sąnarius, bet ir raiščius, sausgysles bei raumenis. Po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai.
Užsiėmimas skirtas jaučiantiems nerimą, sunkiai atsipalaiduojantiems, kenčiantiems nuo nemigos. Kvėpavimo, kūno atpalaidavimo ir dėmesio valdymo pagalba žmogus gali išmokti atsipalaidavimo pagrindų, kuriuos vėliau gali taikyti savarankiškai. 20 min gilios relaksacijos atitinka 3-4 valandas kokybiško miego.
Priskiriama prie atsipalaidavimo technikų. Parenkama klasikinė arba relaksacinė muzika, kuri ramina nervinę sistemą, palaiko fizinį ir psichologinį sveikatingumą. Muzikos terapijos metu klientai kviečiami palikti kasdienius rūpesčius ir labiau pažinti save per muzikos garsų keliamas emocijas ir potyrius.
Tai odos tobulinimas įkvėptas grožio ritualo iš Balio. Aktyvus ingredientai, gauti iš natūralių tropinių gėlių ir vaisių, atstato ir išlygina odą, suteikia jai skaistumo ir švytėjimo. Veido, kaklo ir pečių masažas pažadina odos gyvybingumą. Procedūros metu atsipalaiduosite ir mėgausitės subtiliais atogrąžų gėlių kvapais.
Šioje procedūroje naudojamas japoniškas veido masažas Kobido ir unikalus priešraukšlinis kompleksas - yra pati stipriausia jaunystę prailginanti ir atstatanti technika. Ši veido procedūra pašalina toksinus, tonizuoja veido raumenis, išlygina raukšles, stimuliuoja energetinius taškus, koreguoja veido kontūrą, stangrina veido, kaklo bei dekolte zonos odą.
Tai aktyvus daugiafunkcinis masažas, kurio pagrindinis tikslas gerinti limfos nutekėjimą į limfmazgius. Masažas šalina skysčių perteklius, mažina patinimus, gerina kraujotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą ir bendrą savijautą, reguliuoja kraujo spaudimą, stiprina imunitetą ir valo organizme susikaupusius toksinus, pagreitina lieknėjimo procesą, stangrina odą. Toks kompleksinis masažo poveikis suteikia organizmui energijos ir žvalumo, padeda  mažinti probleminių vietų apimtis, atsikratyti celiulito ir puoselėti kūno grožį.
Tai viena iš efektyviausių kosmetinių procedūrų. Masažas ne tik gerina kraujotaką, mažina patinimus ir didina odos elastingumą, bet taip pat veikia bendrą organizmo savijautą ir nuotaiką. Masažo metu, intensyvėja odos receptorių, riebalinių liaukų veikla, taip iš odos pasišalinami toksinai, riebalai ir suragėjusios odos ląstelės. Klasikinis masažas taip pat apsaugo nuo raukšlių atsiradimo, didina odos lygumą ir stangrumą.
Tai unikalus ir neturintis analogų, paremtas Japonų metodikomis, išpuoselėtomis per daugelį amžių, masažas.  Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, o tai pagerina gyvybinės energijos srautus (subalansuojama kūno ir emocijų pusiausvyra). Šis veido masažas skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, šalina toksinus, veido oda tampa skaistesnė, stangresnė, mažėja raukšlės, padribę paakiai ar pagurklis, veido ovalas tampa labiau išreikštas, kontūrai aiškesni. Kobido veido masažas yra geriausia dovana, padedanti pašalinti nuovargio ir laiko žymes, atgauti fizines ir emocines jėgas.
Tai ritmingi spaudimo judesiai, sąnarių atstatymas, kūno tempimas ir lankstymas įvairiomis pozomis. Masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant aliejaus. Masažuotojas rankų delnais, alkūnėmis, keliais, pėdomis ir viso kūno jėga atlieka raumenis atpalaiduojančius bei raiščius stiprinančius pratimus, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Masažas gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną, mažina skausmus, raumenų tempimus, psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina neigiamą energiją ir subalansuoja emocinę būklę.
Tai gydomasis masažas gerinantis limfines sistemos tonusą ir jos vazomotorines funkcijas, medžiagų apykaitą ir kraujotaką; pagreitinantis  limfos tekėjimą; mažinantis  limfos sąstovį audiniuose, kojų ir rankų patinimą bei nuovargį.  Masažas veiksmingas atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų. Tai puiki ir prevencinė priemonė, turintiems nusiskundimų dėl kraujotakos ir limfotakos sutrikimų (lėtinio kojų nuovargio, skausmo, patinimų).
Tai labai maloni ir efektyvi atsipalaidavimo bei senėjimo profilaktika. Masažas mažina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, atgaivina veido odą, didina jos tonusą, lygina tiek senatvines, tiek mimikos raukšleles, mažina nuovargio žymes,  gerina bendrą emocinę ir fizinę savijautą, aktyvina energetinius taškus.  Po šio veido masažo jausitės pailsėję ir puikuositės švytinčia veido oda.
Skirtas jungiamajam audiniui atkurti. Masažo tikslas  – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį. Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos ir su raumenimis. Masažo metu atliekamas  giliųjų audinių masažavimas, sąnarių mankštinimas, raiščių ir sausgyslių stiprinimas. Gilus audinių masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos. Taip pat puikiai veikiama sąnarių sistema: atliekami pasyvūs judesiai, tempimo pratimai, kurie veikia ne tik sąnarius, bet ir raiščius, sausgysles bei raumenis. Po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai.

Ko bi do“ liftinguojanti ir lyginanti porcedūra yra kilusi iš centrinės Japonijos. Šioje procedūroja naudojama technika yra žinoma kaip pati stipriausia jaunystę prailginanti ir atstatanti technika. 

Palaimą suteikiantis ritualas atkeliavęs iš Polinezijos salų giliai drėkina bei maitina odą, suteikiant jai švelnumo ir elastingumo. Po pasisveikinimo ritualo atliekamas kūno šveitimas su Cinq Mondes kosmetikos priemonėmis, kurių sudėtyje esantis Monoi aliejus yra sukurtas išlaikant gilias polinezietiškas tradicijas. Monoi aliejus  gaminamas raudonojo jostro (frangipani gėlės) žiedus mirkant kokosų aliejuje. Nuo neatmenamų laikų Polonezijos moterys puoselėja savo grožį ir išlaiko odos  jaunatviškumą, tainant būtent šią išskirtinę techniką. Viso kūno Lomi-Lomi masažas sukurtas palaikyti maksimalią kūno ir proto harmoniją. Masažo pagrindą sudaro platūs, ritmiški judesiai dilbiais, alkūnėmis ir plaštakomis tam, kad būtų išlaisvinta užblokuota energija bei pasiekta bendra fizinė ir psichologinė gerovė.

Švytėjimimą veido odai suteikiančios procedūros metus mėgausitės subtiliais atogrąžų gėlių kvapais, kurie persipins su atpalaiduojančiu veido, kaklo ir galvos masažu. Procedūra įkvėpta Balio grožio ritualo ne tik išvalo Jūsų odą, bet kartu suteikia gerą savijautą ir grožį.

Šis rytietiškų tradicijų ritualas Afrikoje atliekamas nuo neatmenamų laikų. Pusantros valandos procedūra - tai dosni padėka savo kūnui, po kurios pasijusite tarsi naujai gimę. Procedūros pradžioje atliekamas dvigubas kūno šveitimas: su juodojo Beldi muilu ir Kese pirštine. Juodasis Beldi muilas nuo neatmenamų laikų buvo naudojamas senovės Maroko receptuose. Kartu su Kese  pirštine šis muilas giliai valo ir eksfoliuoja odą, drėkina ir minkština ją. Kūno įvyniojimas su natūraliu RHASSOUL moliu odai suteikia elastingumo, minkštumo, veikia detoksikuojančiai. Naudojant subtiliai kvepiantį karštą argano aliejų,  atliekamas viso kūno atpalaiduojantis Šiaurės Afrikos masažas, šalinantis kūno įtampą, raumenų skausmus ir  gražinantis Jums gerą savijautą. Ritualas leis pabėgti nuo kasdienybės ir patirti kūno bei sielos harmonijos dvelksmą.

Mėgaukitės Javos protėvių ritualu, įkvėptu giliai įsišaknijusių tradicijų, skirtų kūno atsinaujinimui. Įspūdingas žemiškas kvapas su nuostabiu pažadinančiu senoviniu receptu, praturtintu citrinos žievelės prieskoniais ir jūros druskomis, suteiks Jūsų kūno odai satino pojūtį ir energijos visai dienai. 

Ypatingai malonus, stresą ir įtampą mažinantis  ritualas atkeliavęs iš senovės Indijos. Itin aromatingas ritualas vilioja saldžiais, šiltais ir romantiškai nuteikiančiais kvapais. SPA procedūra pradedama viso kūno šveitimu su jūros druska. Šveitimo metu pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros, oda tampa švelni, glotni ir elastinga. Cinamonas ir vanilė, įeinantys  į šveitiklio sudėtį, atgaivina ir tonizuoja, suteikia odai švytėjimo.  Indiškas ajurvedinis masažas atliekamas su šiltu sezamo aliejumi drėkina ir maitina odą. Gilūs ir ritmiški masažo judesiai sugrąžina energiją ir gyvibingumą, suteikia visapusišką poilsį. Procedūros metu atsipalaiduos kūno raumenys, oda taps šilkinė bei minkšta, Jūs mėgausitės persipinančiais vanilės ir kardamono kvapais, o mintys nusikels į tolimąją Indiją.

Palaimą suteikiantis ritualas iš Polinezijos salų. Šioje procedūroje naudojamas Monoi aliejus yra gaminamas vietinių žmonių. Jame yra išmirkyti Tiare žiedai, cukraus bei kokoso milteliai. Noni vaisių aliejus veikia odą regeneruojančiai bei dvasią atjauninančiai. 

Atraskite kūno valymo procedūrą, paveldėtą iš rytietiškų hamamo tradicijų. Šiaurės Afrikos Beldi juodasis muilas buvo naudojamas senovės receptuose, jis gerai žinomas kaip giliai valantis ir eksfoliuojantis odą, patenkinantis jos poreikius bei darantis ją šilkinę. Procedūra atliekama su autentiška Kassa prištine.

Labai svarbi procedūra  kūno priežiūrai. Šios procedūros metu oda giliai išvaloma, pašalinamas suragėjęs epidermio sluoksnis ir kūnas paruošiamas bet kuriai kitai procedūrai. Po procedūros pastebimai pagerėja odos būklė - ji tampa švelni, glotni ir elastinga.